top of page
pretspeks_uznemumiem_bg.jpg

PIEDZĪVOJUMU
PASĀKUMI UZŅĒMUMIEM

Komandām, kurām patiešām rūp veidot stipras savstarpējās attiecības!

Investīcija tava uzņēmuma attīstībai

Veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatā ir gudra līdzekļu investēšana. Mēs domājam, ka viena no svarīgākajām investīcijām ir tā, kas iegulda savos darbiniekos un viņu izaugsmē. Vai kopīgas vakariņas, koncerts un kino ir efektīvākā investīcija?

PRETSPĒKS piedāvā uzņēmumu komandām piedzīvojumu pasākumus 3 līdz 50 stundu garumā, kas stiprinās komandu, veicinās savstarpējās attiecības un nodrošinās katra dalībnieka personīgo izaugsmi, lai ilgtermiņa rezultatā uzņēmums attīstītos straujāk un pelnītu vairāk.

016_A7307608.jpg

Izaugsme izaicinājumā

Katrs mūsu piedzīvojumu pasākums norisinās dabā un tam ir atbilstošs izaicinājuma līmenis dalībnieku spējām un notikuma mērķim.

 

Mūsu pieredzējušie piedzīvojumu sporta un komandas veidošanas instruktori palīdzēs dalībniekiem pēc iespējas ātrāk sastrādāties, kā komandai un dos vērtīgus padomus, kā uzvarēt bailes, nedrošību un aizspriedumus, lai nodrošinātu jaunu pieredzi un izaugsmi.

Atsauksmes

Lielvards-237.jpg

Katru piedzīvojumu ar Pretspēku es gaidu ar īpašu satraukumu, jo Tu nekad nezini, ko Pretspēka komanda būs priekš Tevis un Tavas komandas sagatavojusi! Tā vienmēr ir savu personīgo un komandas iedomāto iespēju un robežu izaicināšana un pārvarēšana!
Ejot dabā notiek brīnumi!

Andris Gribusts

Lielvārds vadītājs

Mūs izvēlas labākās komandas

Swedbank_logo.png
Tele2_logo.png
SEB_logo.png
LMT_logo.png
FENIX_logo.png
if_logo.png
AJPOWER_logo.png
217318936_180601190711039_897897517962799516_n.jpeg

Piesaki savu uzņēmumu

Aizpildi anketu un saņem pasākumu piedāvājumu savā e-pastā pāris minūšu laikā. Īsi pēc tam mēs ar Tevi sazināsimies, lai izrunātu jums piemērotāko variantu.

Paldies par pieteikumu! Drīzumā e-pastā saņemsi piedāvājumu, savukārt mēs ar Tevi sazināsimies 24h laikā.

Piesaki Savu Uzņēmumu
pretspeks_newsletter.jpg

Uzzini pirmais

Piesakies jaunumiem un uzzini pirmais par jauniem piedāvājumiem un aktualitātēm!

Paldies, ka pieteicies!
bottom of page