top of page
speka_pargajiens (146 of 275).jpg

SPĒKA PĀRGĀJIENI

Pārgājieni ar raksturu, kas stiprinās ticību savām spējām.

Šajā notikumā esam apvienojuši pārgājiena formātu ar orientēšanās sportu, funkcionālo fitnesu, militāriem un piedzīvojumu elementiem!

Pasākumu Kalandārs

Piesakies savam izaicinājumam

STANDARTA TRASE

Paredzēta tiem, kuri uzskata, ka aktīva, fiziska kustība ir veselīgas dzīves pamatā un tiem, kuri uzskata, ka kontrolēta izkāpšana no komforta zonas padarīs viņus spēcīgākus.

 

Šo trasi ir finišējušas gan ģimenes ar bērniem, gan vecmammas (nopietni, Tatiņai ir 84 gadi un viņa piedalījās), jo te ātrumu, jaudu un maršrutu pārgājienam nosaki tu pats.

​​Šīs nav sacensības, vienīgais pretinieks sev esi tu pats!

trasē tev būs

jāatrod & jāizpilda

10 KONTROLPUNKTI

3 UZDEVUMI

vidējā distance, ko

dalībnieki trasē noiet

10 - 15 KM

DISTANCE

vidēji dalībnieki

šo trasi izpilda

3 - 5 

STUNDĀS

SMAGĀ TRASE

Jūs jautājāt pēc lielāka izaicinājuma un mēs jums dodam - Smagā trase ir kā Pamata trase tikai uz steroīdiem.

 

Šis izaicinājums liks tavam ķermenim šķīst un aliņam finišā garšot, kā dāvanai.

 

Smagā trase paredzēta tiem, kuriem parasti nav gana izaicinoši. Rēķinies un pieņem, ka šo trasi vari arī neiziet - kadā brīdī izstāties no tās.

trasē tev būs

jāatrod & jāizpilda

15 KONTROLPUNKTI &

3 SMAGIE UZDEVUMI

vidējā distance, ko

dalībnieki trasē noiet

15-20 KM

DISTANCE

vidēji dalībnieki

šo trasi izpilda (ja izpilda)

4-6

STUNDĀS

papildus smagums mugursomā

8 KG SIEVIETĒM

12 KG VĪRIEŠIEM

Vieta

Lai tava pieredze būtu dinamiska un aizraujoša, Spēka pārgājienus rīkojam mežā un vietās ar reljefu, ūdenstilpnēm un citiem interesantiem objektiem. Pasākumi pārgājieni norisinās visā Latvijas teritorijā. Precīza vieta tiek katram notikumam izziņota atsevišķi kalendārā.

Ekipējums

Lai dotos izturības pārgājienā, nav nepieciešams īpašs ekipējums.  Svarīgākais ir ērts apģērbs un  atbilstošs laika apstākļiem. Kājās velc  pārgājiena vai sporta apavus, līdzi ņem mugursomu, ūdeni un uzkodas. Bet sīkāk par inventāru un mūsu ieteikumiem lasi bloga ierakstos.

Uzdevumi

Atkarībā no izvēlētās trases maršrutā tev būs jāatrod 10-15  kontrolpunkti un jāapmeklē 3 dažādu Speciālo uzdevumu stacijas - spēka, prasmju un atjautības izaicināšanai.  Uzdevumi iekļauj smagumu nešanu, vilkšanu, līdzsvara noturēšanu, rāpošanu, kāpšanu, mešanu, puzles, prāta mežģus, atmiņas uzdevumus uc.

Kļūsti par ikdienas supervaroni

Šodien liela daļa no mums dzīvo augsta, ilgstoša stresa apstākļos, mierinot sevi ar neveselīgu uzturu un izklaidēm. Lai gan mēs zinām, ka viens no labākajiem līdzekļiem, kā uzlabot savu dzīves kvalitāti ir aktīvi kustēties un sportot, mēs to nedarām. Vienam nav laika, otram citas lietas svarīgākas, cits nezin kā "pareizi" sportot vai vienkārši nevēlās izskatīties pēc "tizleņiem" citu priekšā.

Tāpēc mēs nolēmām izveidot tādas aktivitātes un tādu vidi, kas būtu tik aizraujoša, ka cilvēki aizmirstu par to, ka ir grūti un ''ko diez citi padomās'', vienlaikus fiziski nodarbinot visu ķermeni un dodot prieku.

pretspeks_newsletter.jpg

Uzzini pirmais

Piesakies jaunumiem un uzzini pirmais par jauniem piedāvājumiem un aktualitātēm!

Paldies, ka pieteicies!
bottom of page