IMG_6962.jpg

Piedzīvojumu pasākumi uzņēmumiem

Investīcija tava uzņēmuma attīstībai

Veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatā ir gudra līdzekļu investēšana. Viena no svarīgākajām investīcijām ir tā, kas iegulda savos darbiniekos un to attīstībā. Vai kopīgas vakariņas, koncerts un kino ir efektīvākā investīcija?

PRETSPĒKS piedāvā uzņēmumiem piedzīvojumu pasākumus no 3 līdz 50 stundām, kas stiprinās komandu, veicinās savstarpējās attiecības un nodrošinās katra dalībnieka personīgo izaugsmi, lai rezultatā uzņēmums pelnītu un attīstītos straujāk.

IMG_9492_edited.jpg

Katrs mūsu piedzīvojumu pasākums norisinās dabā un tam ir atbilstošs izaicinājuma līmenis dalībnieku spējām un mērķim. Mūsu pieredzējušie piedzīvojumu sporta un komandas veidošanas instruktori palīdzēs dalībniekiem pēc iespējas ātrāk sastrādāties kā komandai un dos vērtīgus padomus, kā uzvarēt bailes, nedrošību un aizspriedumus!

Atsauksmes

"Brīdī, kad katrs beidz cīnīties ar savām iekšējām bailēm, uzskatiem, principiem mēs sākam sajust un sadzirdēt kaut ko iepriekš nepieredzētu. Vienā brīdī šķietami nepazīstams kolēģis kļūst par tavu komandu, otru ģimeni un tu sāc iepazīt pilnīgi citus cilvēkus. Man personīgi šis pasākums ļāva paskatīties savām bailēm acīs un pārvarēt tās. Pārbaudījumi ļāva iepazīt cilvēkus, esmu ieguvusi kolēģus-draugus kā arī kopīgas, jautras atmiņas."

Kristīne Caune - SIA "Staļi" personāla un projektu speciāliste / 50 stundu izturības pārgājiena dalībniece

Robertam_edited_edited.jpg

"Tas bija kopīgs piedzīvojums un emocijas, kas noteikti paliks atmiņā. Tieši kopīgās emocijas ir tās, kas veido ciešāku saikni komandā, nevis tikai fakts, ka pasākumā strādājām un gulējām ļoti cieši kopā. Katram bija iespēja parādīt savu īsto raksturu, izrādīt iniciatīvu, strādāt komandā un palīdzēt citiem, rezultātā varu teikt, ka ar komandu varam doties ne tikai piedzīvojumā, bet arī kārtīgā kaujā!"

Jānis Ozoliņš - "SEB banka" lielo uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs / 26 stundu izturības pārgājiena dalībnieks

_T6A4768_edited.jpg