top of page
pretspeks_uznemumiem_bg.jpg

Piedzīvojumu pasākumi 
uzņēmumiem

Investīcija tava uzņēmuma attīstībai

Veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatā ir gudra līdzekļu investēšana. Viena no svarīgākajām investīcijām ir tā, kas iegulda savos darbiniekos un to attīstībā. Vai kopīgas vakariņas, koncerts un kino ir efektīvākā investīcija?

PRETSPĒKS piedāvā uzņēmumiem piedzīvojumu pasākumus no 3 līdz 50 stundām, kas stiprinās komandu, veicinās savstarpējās attiecības un nodrošinās katra dalībnieka personīgo izaugsmi, lai rezultatā uzņēmums pelnītu un attīstītos straujāk.

pretspeks_piedavajam_bg.jpg

Ko mēs piedāvājam?

Katrs mūsu piedzīvojumu pasākums norisinās dabā un tam ir atbilstošs izaicinājuma līmenis dalībnieku spējām un mērķim. Mūsu pieredzējušie piedzīvojumu sporta un komandas veidošanas instruktori palīdzēs dalībniekiem pēc iespējas ātrāk sastrādāties kā komandai un dos vērtīgus padomus, kā uzvarēt bailes, nedrošību un aizspriedumus!

Mūs izvēlas labākie

pretspeks_pieasaki_uznemumu.jpg

Piesaki savu uzņēmumu

Paldies! Drīzumā saņemsiet piedāvājumu!

Piesaki Savu Uzņēmumu

Atsauksmes

Robertam_edited_edited.jpg

"Brīdī, kad katrs beidz cīnīties ar savām iekšējām bailēm, uzskatiem, principiem mēs sākam sajust un sadzirdēt kaut ko iepriekš nepieredzētu. Vienā brīdī šķietami nepazīstams kolēģis kļūst par tavu komandu, otru ģimeni un tu sāc iepazīt pilnīgi citus cilvēkus. Man personīgi šis pasākums ļāva paskatīties savām bailēm acīs un pārvarēt tās. Pārbaudījumi ļāva iepazīt cilvēkus, esmu ieguvusi kolēģus-draugus kā arī kopīgas, jautras atmiņas."

Kristīne Caune

SIA "Staļi" personāla un projektu speciāliste / 50 stundu izturības pārgājiena dalībniece

pretspeks_newsletter.jpg

Uzzini pirmais

Piesakies jaunumiem un uzzini pirmais par jauniem piedāvājumiem un aktualitātēm!

Paldies, ka pieteicies!
bottom of page