top of page
pretspeks_izturibas_pargajieni_bg.jpg

Izturības pārgājieni

Pārgājieni ar raksturu, lai stiprinātu ticību savām spējām!

Pasākumu veikals

Mums šobrīd nav neviena produkta, ko šeit parādīt.

Pasākumu Kalandārs
pretspeks_izturibas_pargajieni_bg2.jpg

Kas ir izturības pārgājiens?

Izturības pārgājiens ir paaugstinātas slodzes pārgājiens pa vidēji sarežģītu apvidu, kur ceļā dalībniekiem ir jāpārvar dabiski un mākslīgi radīti šķēršļi, kas balstīti uz fizisko spēku, iemaņām un prāta spējām. Izturības pārgājienā tu pats nosaki savu slodzi, ātrumu un to cik izaicinoši vēlies.

Kļūsti par ikdienas supervaroni

Šodien liela daļa no mums dzīvo augsta, ilgstoša stresa apstākļos, mierinot sevi ar neveselīgu uzturu un izklaidēm. Lai gan mēs zinām, ka viens no labākajiem līdzekļiem, kā uzlabot savu dzīves kvalitāti ir aktīvi kustēties un sportot, mēs to nedarām. Vienam nav laika, otram citas lietas svarīgākas, cits nezin kā "pareizi" sportot vai vienkārši nevēlās izskatīties pēc "tizleņiem" citu priekšā.

Tāpēc mēs nolēmām izveidot tādas aktivitātes un tādu vidi, kas būtu tik aizraujoša, ka cilvēki aizmirstu par to, ka ir grūti un ''ko diez citi padomās'', vienlaikus fiziski nodarbinot visu ķermeni un dodot prieku.

DISTANCE

Izturības pārgājieni notiek divās distancēs - 7km un 14km. Distance ir marķēta un veidota ar mākslīgiem un dabiskiem šķēršļiem. Pārvietošanās notiek pa meža ceļiem, takām un stigām.

VIETA

Lai tava pieredze būtu dinamiska un aizraujoša, izturības pārgājieni  norisinās mežā un vietās ar reljefu, ūdenstilpnēm un citiem interesantiem objektiem. Izturības pārgājieni norisinās visā Latvijas teritorijā. Precīza vieta tiek katram notikumam izziņota kalendārā.

GRŪTĪBAS PAKĀPE

Atšķirībā no tradicionāliem  pārgājieniem, izturības pārgājienos  nav vadītāja, tāpēc dalībnieks var brīvi izvēlēties sev vēlamo tempu un slodzi. Ja esi iesācējs, iesakām pirmajās reizēs neizžmiegt no sevis visu sulu. Ja esi pieredzējis - izaicini sevi, nosaki laika limitu vai iedot papildus slodzi, mugursomā nesot 5 15kg smagumu.

EKIPĒJUMS

Lai dotos izturības pārgājienā, nav nepieciešams īpašs ekipējums.  Svarīgākais ir ērts apģērbs un  atbilstošs laika apstākļiem. Kājās velc  pārgājiena vai sporta apavus, līdzi ņem mugursomu, ūdeni un uzkodas. Bet sīkāk par nepieciešamo lasi bloga 
ierakstos.

LAIKS

Distances paveikšanas laiks atkarīgs  no tavām spējām un vēlamā ātruma. Vidēji 7km distanci ātrākie varētu  pievarēt 2 stundās, bet 14km distanci - 5 stundās.

ŠĶĒRŠĻI

Maršrutā izvietoti dabiski un mākslīgi šķēršļi, kuri saistīti ar spēku, prasmēm un prāta spējām. Šķēršļi iekļauj smagumu nešanu, grūšanu, vilkšanu, līdzsvara noturēšanu, rāpošanu, kāpšanu, mešanu, puzles, prāta mežģus, atmiņas uzdevumus uc.

pretspeks_newsletter.jpg

Uzzini pirmais

Piesakies jaunumiem un uzzini pirmais par jauniem piedāvājumiem un aktualitātēm!

Paldies, ka pieteicies!
bottom of page